ul. Suwalska 35A
87-100 Toruń
+48 606 479 412
Pomoc w załadunku i rozładunku

Informujemy Państwa, że korzystając z usług transportowych oferowanych przez naszą firmę, macie możliwość zamówienia dodatkowych ludzi, którzy pomogą Wam w załadunku, rozładunku, a nawet, w razie potrzeby, w pakowaniu przewożonych przedmiotów czy materiałów.

08.05.2012
Więcej >
Nowa strona internetowa

Uruchomienie witryny w nowej odsłonie jest kolejnym krokiem w systematycznym, dynamicznym rozwoju firmy Usługi Transportowe Radosław Niedźwiecki.

06.02.2012
Więcej >
galeria zdjęć z usług transportowych z Torunia

Przeprowadzki Toruń

Z niemałym sukcesem zajmujemy  się transportem ciężarowym oraz różnego typu przeprowadzkami na terenie całego kraju. Wykonujemy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych - firm i instytucji. 

Transport ciężarowy i przeprowadzki prowadzimy:

  • samochodami pod plandeką o  ładowności: 3.300t. do 6.300 t.
  • samochodami typu bus o ładowności do 1.400 i 1.700t. 
  • długość aut wynosi od 3.300m do 7.10m.

Duże doświadczenie i specjalistyczna flota sprawiają, że jeśli chodzi usługi transportowe, w tym przeprowadzki, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie na życzenie naszych Klientów bezpiecznie, szybko i za rozsądną cenę przewieźć dosłownie wszystko - drewno, stal, meble, aluminium, maszyny, pianina, gastronomie, całe firmy i inne.

Nasze usługi świadczymy z jednakowym zaangażowaniem 7 dni w tygodniu przez całą dobę. W razie potrzeby zaproponujemy najlepsze rozwiązanie

Dobrze wiemy, jak przetransportować każdy towar.. U nas, co bardzo ważne i potrzebne w przeprowadzkach – istnieje możliwość zamówienia dodatkowych osób do rozładunku załadunku i pakowania wedle potrzeb. 

 

Wystarczy zadzwonić już dziś pod numer 606 479 412, by się o tym przekonać.

Serdecznie zapraszamy.